Du er her: Hjem / Politikk / Politikere

Politikere

Innhold

    Gruppeledere politiske parti

    Fremskrittspartiet 
    Navn: Robert Raustein
    Adr.: Strandvågen 32
    Tlf.: 47 39 89 00
    E-post: robert.raustein@randaberg.kommune.no

    Høyre
    Navn: Renate Kolnes
    Adr.: Visteleet 14
    Tlf.: 97 04 31 69
    E-post: renate.kolnes@randaberg.kommune.no

    Senterpartiet
    Navn: Geir Christian Kjeldaas
    Adr.: Goaveien 103
    Tlf.: 99 63 87 57
    E-post: geir.christian.kjeldaas@randaberg.kommune.no

    Venstre
    Navn: Ingve Lerang
    Adr.: Ryggveien 58
    Tlf.: 41 56 06 54
    E-post: ingve.Lerang@randaberg.kommune.no

    Kristelig Folkeparti
    Navn: Tomas Mørch
    Adr.: Ryggveien 74C
    Tlf.: 48 21 55 08
    E-post: tomas.morch@randaberg.kommune.no

    Arbeiderpartiet
    Navn: Kristine Enger
    Adr.: Bronsestubben 4
    Tlf.: 95 78 56 87
    E-post: kristine.enger@randaberg.kommune.no

    Miljøpartiet De Grønne
    Navn: Alexander Rügert-Raustein
    Adr.: Dalveien 32A
    Tlf.: 48 04 35 35
    E-post: Alexander.Rugert.Raustein@randaberg.kommune.no

    Sosialistisk Venstreparti (SV)
    Navn: Ask Brekke
    Adr.: Vistestølen 13
    Tlf.: 47 84 84 55
    E-post: ask.brekke@randaberg.kommune.no 

    Gruppemøter

    De politiske partiene har gruppemøter på kommunehuset mandager i forkant av møterunden, på følgende tidspunkt:

    • Frp, kl. 19.00
    • Krf, kl. 19.00
    • Ap, kl. 19.30
    • H, kl. 19.00
    • Sp, kl. 19.30 
    • MDG, kl. 19.00
    • V, kl. 19.00
    • SV, kl. 19.00

    NB: Smittevernhensyn kan gjøre at gruppemøtene blir avviklet som nettmøter, og ikke som fysiske møter på kommunehuset. Sjekk med det enkelte parti. 

    Logg inn

    Fant du det du lette etter?

    Takk for din tilbakemelding

    Hva forsøkte du å finne?